Naše sklenářství nabízí

Bezpečnostní lepená skla, izolační skla a dvojskla, neprůstřelná skla, vrstvená protipožární skla, tvrzená kalená skla, ohýbaná skla, ornamentní skla, pochozí skla , čirá standardní skla, barevná skla, pískovaná a leptaná skla, drátoskla, interiérová zrcadla, akvária a terária, polykarbonáty, plexiskla, skleněná zábradlí, skleněné fasády, vitráže.

Naše služby

Nabízíme kompletní servis v oblasti plochého skla a ohýbaného skla. Zasklívání exteriéry, zasklívání interiéry, skleněné dveře, skleněné stěny, sprchové kouty, skleněné zábradlí a schodiště, akvária a terária, vitráže, polykarbonáty, plexiskla, zasklívání rámování pasparty, zakázková výroba, montáž bezpečnostních a protislunečních folií, zámečnické a truhlářské práce spojené s naší činností, výroba skleněného nábytku a doplňků do interiéru, provádíme sklenářské práce v dílně i na místě u zákazníka, Al systemy Reynaers (okna, dveře, stěny, fasádní systémy), plastová okna, dveře, stěny (Gealan, Rehau, INOUTIC)

Galerie našich realizací

Skleněná vitrína – Maurice Lacroix

Skleněná vitrína pro hodinky

Vyrábíme skleněné vitríny pro významné značky jako je například Maurice Lacroix do Pařížské ul. v Praze. Leštěné lepené hrany musí být dokonalé a musí splňovat požadavky na nejvyšší přesnost.

Zrcadla ve fitness – Praha Butovice

Zrcadla ve fitness OC Galerie Butovice – Pure Jatomi
Dodávali jsme a prováděli montáž zrcadel v moderním fitness v OC Galerii Butovice. Velká zrcadla na celou výšku interiéru si vyžadovala vhodné technické řešení a precizní montáž založenou na zkušeném týmu.

Skleněný bar do vinotéky

Skleněný bar ve vinotéce v Praze
Majitel vinotéky chtěl pomocí skleněného baru vytvořit unikátní expozici, kde bude vidět zemina, ve které se pěstuje víno. Pomocí bezpečnostního skla jsme slepili unikátní bar ze skla.

Oprava světlíku v Praze

Oprava nosné konstrukce a výměna drátoskla na světlíku v Praze
Na budově Právnické fakulty v Praze jsme prováděli kompletní rekonstrukci nosné ocelové konstrukce, instalovali nový zasklívací systém a vyměnili drátosklo. Naším úkolem bylo i vyměnit polykarbonátový podhled.

Rekonstrukce světlíku Praha

Rekonstrukce světlíku na Akademii Věd v Praze
Na AKVD jsme rekonstruovali světlík, kde jsme vyměnili stará drátoskla za izolační dvojskla. Celý projekt si vyžadoval opravu celé nosné konstrukce za extrémně nízký čas. Statiku skla dělal specialista na sklo Ing. Miroslav Sázovský

Skleněná deska pod umyvadlo

,

Skleněný obklad skříňky pod umyvadlem
V interiéru rodiného domu jsme realizovali obklady zdí a nábytku pomocí barevného skla. Prohlédněte si detaily napojení.

Skleněné posuvné dveře

,

Skleněné posuvné dveře s elektrickým pohonem
Skleněné posuvné dveře s elektrickým pohonem do kancelářských budov v objektu BBH.

Skleněná příčka – Bar F1

,

Dodávali jsme do sportovního baru Formule 1 skleněné příčky, skleněné posuvné dveře a skleněné stolky.

Samonosné skleněné zábradlí

Bodově uložené skleněné samonosné zábradlí
Designově zajímavé řešení moderního bytu si vyžadovalo použití samonosného zábradlí, které bylo kotvené v úrovní podlahy pomocí ocelových bodů. Tento design změnil interiér v otevřený prostor a zábradlí se stalo doslova neviditelným.

Skleněné zábradlí bez madla

4m dlouhé zábradlí bez madla
Původní návrhy investora byly naprosto jiné, ale po osobní konzultaci jsme ho přesvědčili, ať zanechá sklo o velikosti 4 m v kuse. Měsíc po montáží nám napsal: „Při každém pohledu na zábradlí si vzpomenu a děkuji, že jsem vás poslechl.“ Statiku nám počítal Miroslav Sázovský

Skleněné kontejnery

,

Skleněná vitrína
Naše skleněné vitríny (kontejnery) slouží jako součást stálé expozice mlžné komory Gymnázia Opatov, kterou navštívil i ministr Babiš

Pokovená vzorovaná skla do kuchně

Ornamentní sklo OLTRELUCE
Pokovené vzorované sklo dokáže změnit zeď za kuchyňskou linkou na výjimečný prostor a prosvětlí interiér.
foto: AGC Glass Europe

Skleněná markýza nad promenádou

Skleněná markýza
Skleněná markýza nad promenádou u obchodu Kuchyně Gorenje má především ochranou funkci před deštěm a sněhem. Použili jsme vrstvené sklo vyrobené podle normy ČSN EN ISO 12543.

Skleněný obklad radiátoru

,

Obložení radiátoru
Skleněný obklad radiátoru změní váš interiér k nepoznání. Jen je potřeba vnímat, že sklo je sklo a musí být správně broušené a uložené.

Žluté obklady stěn

,

Obklady stěn a dveří
Netradiční řešení obkladu celé chodby (stěn i dveří) žlutým lakovaným sklem změnil chodby a dveře v nezapomenutelné místo.

Zelený obklad stěn pod umyvadlem

Obklad stěn ze skla
Zelený obklad stěny pod umyvadlem změnil veřejné toalety v hygienicky čistý prostor.

Skleněné zábradlí s grafikou

,

Skleněné zábradlí
Realizovali jsme skleněné zábradlí, kde bylo použito bronzové sklo grafikou.

Luxusní dělící příčka koupelny

,

Skleněná příčka koupelny
Výroba a realizace skleněné luxusní příčky oddělující koupelnu od obývacího pokoje změnila interiér v designově zajímavé umělecké dílo.

Skleněné výlohy

Zasklení výlohy
Vyráběli jsme a zasklívali skleněnou výlohy v Dejvicích na kavárně „CAFÉ AVION“. Bezpečnostní sklo s nerezovou ocelí změnilo fasádu objektu v poutavé místo.

Skleněný obklad recepce

,

Skleněné obklady
Skleněný obklad recepce administrativní budovy E-Gate změnil recepci v prozářené místo. Speciálním nasvětlením skla vznikl jedinečný design.

Kulatý skleněný stolek

,

Skleněný stolek
Lepíme sklo na ocelové konstrukce skleněných stolků. Skla v interiérů musí být vždy tepelně tvrzená dle normy ČSN EN 12150 a označená trvalou značkou.

Dělící příčka zasedací místnosti

Zasedací místnost
Skleněná příčka zasedací místnosti, která byla nasvětlená do zelena a po obvodě opatřena bezpečnostním potiskem na sklo.

Dělící skleněná stěna

Skleněná příčka
Dělící skleněná příčka zasedací a vzdělávací místnosti administrativní budovy prosvětlí prostor a zvětší interiér.

Skleněná příčka s posuvnými dveřmi

,

Skleněná příčka a dveře
Skleněné posuvné dveře se speciální „crash efektem“ doplnili interiérovou skleněnou příčku, která odděluji schodiště do vyššího patra domu.

Pochůzné sklo

Pochůzné sklo
Zasklívali jsme historickou vykopávku pomocí pochůzného skla, které muselo odolat zatížení pro veřejné prostory.

Venkovní skleněné krychle

,

Skleněné kvádry
Bodově uložená mléčná skla ve tvaru krychle tvoří nezapomenutelnou umělecky prostorově zajímavý monument. Lesk a krása skla působí často jako drahokam.

Akustická předsazená skleněná fasáda

Akustická skleněná fasáda
Speciální akustická skleněná fasáda z bezpečnostního skla tvoří ochranný štít před nepříznivým hlukem a umožňuje přejemně bydlet i v Praze. Statiku skla nám počítal Ing. Miroslav Sázovský.

Lakované skleněné obklady stropů

Skleněné obklady stropů
V nákupním centru Černý most jsme dělali skleněné obklady stropů jednotlivých nákupních pasáží.

Skleněné poličky do baru v Praze

Skleněné poličky
Realizace skleněných poliček z bezpečnostního skla do Pražského baru. Na skleněné poličky bylo použito chemicky matované bezpečnostní sklo, které je navrženo na zatížení od plných skleněných láhví alkoholu. Při vhodném osvětlení se sklo doslova rozzáří.

Skleněný světlík z drátoskla

Rekonstrukce skleněného světlíku z drátoskla za izolační dvojskla
V centru Prahy jsme rekonstruovali starý světlík na objektu Akademii Věd, kde byla použitá drátoskla. Demontáž starého drátoskla, oprava nosné konstrukce a montáž nových tabulí dvojskla.

Díky výměně drátoskla za izolační skla se dosáhlo většího prostupu světla,snížení tepelných ztrát a zlepšení pohody prostředí.

Ocelové kování na skleněné vitríny

Kování na skleněné vitriny
Vyrobíme a dodáme kompletní skleněné vitríny, kde společně zvolíme vhodné kování. Kování na sklo je nutné vybrat podle druhu skla a způsobu jeho používání.